Bahçelievler, İstanbul temizlik şirketi

 

 

 

  iletişim:  0530 153 98 21

   GSM   : 0539 412 61 72  

 

 

BAHÇELİEVLER TEMİZLİK ŞİRKETİ

 
 
 
 
 
Karbeyaz temizlik
Tecrübelerimiz doğrultusunda bütün müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun temizlik çözümleri ve programlar belirleyip, hizmette kalite ve eşitlik ilkelerine bağlı kalarak öncelik tanımaktır.
 
Temizlik Hizmet Sistemlerine Ait Prensiplerimiz
• Hizmet sistemimizin temel amacı ofis çalışanlarına ve müşterilerine güvenli, düzenli, sağlıklı ve rahat bir çalışma ortamı temin ve teşvik edilmesine yöneliktir. İşbirliği ortaklığımızda hedefimiz çalışanlarının verimi ve motivasyonun arttırılması, firmanıza gerekli faydanın sağlanmasıdır.
• Hizmet sistemimizin daha etkin olması açısından modern araç gereçlerin kullanılması önemlidir.
• Hizmet sistemimizin işleyişi sırasında görülen bazı ince detaylar (ortamın görselliği, hijyen ve temizliği açısından) not edilip firmanız yetkilisine sunulmaktadır.
• Tüm bu çalışmalar sırasında öncelikli hedef çalışanların mutluluğudur.
KARBEYAZ  BAHÇELİEVLER TEMİZLİK ŞİRKETLERİ
 
(BAHÇELİEVLER) Temizlik şirketi KARBEYAZ Temizlik, haftanın 7/24 saat hizmet vermektedir.
 
 Ayrıca vardiyalı çalışma sistemi uygulayan işletmeler için 24 saat tam zamanlı çalışma veya vardiyalarına uygun çalışma saatleri uygulayabilmektedir. BAHÇELİEVLER bölgesinde talep edeceğiniz tüm temizlik işleri için BAHÇELİEVLER temizlik firması karbeyaz Temizliği arayabilir, en uygun fiyatla temizlik gerçekleştirebilirsiniz.
Karbeyaz Temizlik BAHÇELİEVLER Temizlik şirketi, BAHÇELİEVLER Temizlik firması:
Temizlik firmaları (BAHÇELİEVLER)BAHÇELİEVLER temizlik şirketleri arasında karbeyaz Temizlik çok kısa bir süre içerisinde yerini almıştır. Çünkü hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemle büyüyoruz. Siz değerli müşterilerimiz memnun kaldıkça karbeyaz Temizlik’i müşterilerinize tavsiye ettiğinizi biliyoruz. Sizlerin tavsiyeleriyle her yeni gün yeni bir müşterimizle çalışmaya başlıyoruz.
 
BAHÇELİEVLER Ev Temizliği
Temizlik firması (BAHÇELİEVLER) Ev temizliğinde amacımız temiz ve hijyen sağlamaktır. Müşterilerimiz talepleri doğrultusunda ev temizlik hizmetimiz genellikle periyodik olarak gerçekleşmektedir. Örneğin haftada 1 kere temizlik hizmeti gerçekleştirdiğimiz evlerde kirlilik daha az oluşmakta, periyodik temizlendiği için ev hijyenik kalmaktadır. BAHÇELİEVLER ev temizliği firmaları  Karbeyaz temizlik.
 
 Karbeyaz temizlik; camların içli dışlı silinmesi, pencere doğramalarının (çerçevelerin temizliği), tavan ve duvar aksesuarlarının silinmesi, kapı, petek ve prizlerin silinmesi, aydınlatma armatürlerinin temizliği, banyo, fayans ve sebakirkoyklerinin derz arası dezenfektesi ve yüzey temizliği, duşa kabin, küvet, lavabo ve banyo dolaplarının temizlenmesi, mutfak ince temizliği, mutfak dolaplarının içlerinin boşaltılarak silinmesi ve tekrar yerinde dizilmesi, dolap kapaklarının ve üstlerinin silinmesi, davlumbazın temizliği ve filtrelerinin yağdan arındırılması, wc lerin ince temizliği ve hijyeninin sağlanması. Tüm mobilya, dolap ve elektronik eşyaların temizliği. Balkon, teras, kiler ve ardiye alanlarının zeminlerinin yıkanarak ıslak-kuru vakum ile çekilmesi. Parke, marley, mermer, sebakirkoyk, fayans ve taş zeminlerin zemin türüne göre yıkanması veya silinmesi. Son olarak daire içerisine dezenfekte kimyasalı uygulanması. BAHÇELİEVLER ev temizliği firmaları arasında bizi farklı yapan özelliğimiz müşterilerimiz memnuniyetinde devamlılık sağlamamızdır. BAHÇELİEVLER temizlik şirketlerinden biri olan karbeyaz Temizlik her zaman hizmetinizdedir. Pazar günleri ev temizliği gerçekleştirmekteyiz. Ayrıntılı bilgi ve talep için BAHÇELİEVLER temizlik şirketleri arasında bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
(BAHÇELİEVLER) Temizlik firmaları içerisinde firmamızın hizmet kalitesini ve refanslarını web adresimizdeki sayfalarımızdan inceleyebilirsiniz. BAHÇELİEVLER temizlik firması tercihinizi en uygun fiyat ve en kaliteli hizmet veren karbeyaz Temizliği seçebilirsiniz.
Ev temizliği firmaları BAHÇELİEVLER; karbeyaz Temizlik olarak haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz. 
 Hizmet verdiğimiz mahalleler:
BAHÇELİEVLER, Adnan Menderes Temizlik şirketi, firması
 BAHÇELİEVLER, Anadolu Temizlik şirketi, firması 
BAHÇELİEVLER, BAHÇELİEVLER Merkez Temizlik şirketi, firması
 BAHÇELİEVLER, Atatürk Temizlik şirketi, firması
 BAHÇELİEVLER, Baklalı Temizlik şirketi, firması
 BAHÇELİEVLER, Balaban Temizlik şirketi, firması
 BAHÇELİEVLER, Boğazköy İstiklal Temizlik şirketi, firması
 BAHÇELİEVLER, Bolluca Temizlik şirketi, firması
 BAHÇELİEVLER, Boyalık Temizlik şirketi, firması 
BAHÇELİEVLER, Çilingir Temizlik şirketi, firması 
BAHÇELİEVLER, Deliklikaya Temizlik şirketi, firması
BAHÇELİEVLER, Dursunköy Temizlik şirketi, firması 
BAHÇELİEVLER, Durusu Temizlik şirketi, firması
BAHÇELİEVLER, Fatih Temizlik şirketi, firması
BAHÇELİEVLER, Hacımaşlı Temizlik şirketi, firması
BAHÇELİEVLER, Hadımköy Temizlik şirketi, firması
BAHÇELİEVLER, Haraççı Temizlik şirketi, firması
BAHÇELİEVLER, Hastane Temizlik şirketi, firması 
BAHÇELİEVLER, Hicret Temizlik şirketi, firması 
BAHÇELİEVLER, İmrahor Temizlik şirketi, firması 
BAHÇELİEVLER, İslambey Temizlik şirketi, firması
BAHÇELİEVLER, Karaburun Temizlik şirketi, firması 
BAHÇELİEVLER, Karlıbayır Temizlik şirketi, firması
BAHÇELİEVLER, M.Fevzi Çakmak Temizlik şirketi, firması
BAHÇELİEVLER, Mavigöl Temizlik şirketi, firması
BAHÇELİEVLER, Mehmet Akif Ersoy Temizlik şirketi, firması
BAHÇELİEVLER, Mustafa Kemal Paşa Temizlik şirketi, firması
BAHÇELİEVLER, Nenehatun Temizlik şirketi, firması 
BAHÇELİEVLER, Ömerli Temizlik şirketi, firması
BAHÇELİEVLER, Sazlıbosna Temizlik şirketi, firması
BAHÇELİEVLER, Taşoluk Temizlik şirketi, firması
BAHÇELİEVLER, Tayakadın Temizlik şirketi, firması 
BAHÇELİEVLER, Terkos Temizlik şirketi, firması 
BAHÇELİEVLER, Yassıören Temizlik şirketi, firması
BAHÇELİEVLER, Yavuz Selim Temizlik şirketi, firması
BAHÇELİEVLER, Yeniköy Temizlik şirketi, firması 
BAHÇELİEVLER, Yeşilbayır Temizlik şirketi, firması
olarak hizmey vetmekteyiz....
BAHÇELİEVLER Ev Temizliği
Hizmetlerimiz:
karbeyaz Temizlik BAHÇELİEVLER fabrika temizliği şirketi firması, fabrika temizliği şirketi firması BAHÇELİEVLER, 
BAHÇELİEVLER zemin temizleme şirketi firması, zemin temizleme BAHÇELİEVLER şirketi firması,
 BAHÇELİEVLER inşaat temizliği şirketi firması, inşaat temizliği BAHÇELİEVLER şirketi firması,
 BAHÇELİEVLER temizlik şirketi, temizlik şirketi BAHÇELİEVLER,
 BAHÇELİEVLER temizlik firması, temizlik firması BAHÇELİEVLER, 
BAHÇELİEVLER şirketi firması, zemin temizliği şirketi firması BAHÇELİEVLER,
 BAHÇELİEVLER banka temizligi şirketi firması, banka temizliği şirketi firması BAHÇELİEVLER, 
BAHÇELİEVLER ofis temizligi şirketi firması, inşaat sonrası temizlik şirketi firması BAHÇELİEVLER, 
BAHÇELİEVLER  DIŞ CEPE VE CAM TEMİZLİGİ şirketi firması, dış cephe temizliği şirketi firması BAHÇELİEVLER,
BAHÇELİEVLER ev temizlik firması BAHÇELİEVLER temizlik firması, ev temizlik şirketi BAHÇELİEVLER ev temizlik şirketi,
İstanbul BAHÇELİEVLER temizlik işleri firması karbeyaz Temizlik, İstanbul temizlik şirketleri içerisinde kaliteli hizmetiyle her geçen gün yeni müşterileriyle büyümeye devam etmektedir. Amacımız müşterilerimizin taleplerini en başarılı şekilde ve en uygun fiyata gerçekleştirmektir.
BAHÇELİEVLER’de temizlik şirketi firması karbeyaz Temizlik olarak verdiğimiz hizmetler; 
Dış Cephe, Ev, Büro – Ofis, Mağaza – Dükkan, Banka, Fabrika, Site, Merdiven, Zemin, Okul, Otel, Mutfak, Villa, Petrol Ofisi, Dershane, Hastahane, İnşaat Temizliği, İnşaat Sonrası Temizlik, Tadilat Temizliği, Tadilat Sonrası Temizlik, Boş Ev, Eşyalı Ev, Endüstriyel, İş Merkezi, İş Hanı, Öğrenci Yurdu, Depo, Petrol İstasyonu, Plaza, Yangın Sonrası, Su Baskını, Çatı, Bodrum, Cam Temizliği şirketleri ve firmaları arasında bizi arayabilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.
BAHÇELİEVLER’de temizlik şirketi / firması olarak hizmet verdiğimiz bölgeler Ataköy 1. kısım, Ataköy 2-5-6. kısım, Ataköy 3-4-11. kısım, Ataköy 7-8-9-10. kısım, Basınköy, Cevizlik, Kartaltepe, Osmaniye, Sakızağacı, Şenlikköy, Yenimahalle, Yeşilköy, Yeşilyurt, Zeytinlik, Zuhuratbaba.
 
Bir Temizlik Şirketinde olması gereken Başlica prensirler:
(BAHÇELİEVLER) Temizlik Firması Ev temizliğinde dikkat edilmesi gereken durumlar vardır. Öncelikle ev temizliği, ofis temizliği ve villa temizliği hizmeti alacağınız temizlik şirketinin – firmasının güvenilirliğinden emin olmalısınız. Temizlik şirketlerinde – firmalarında çalışan temizlik personellerini tercih etmenizi tavsiye ederiz. Çünkü evinizde veya ofisinizde olabilecek sorunların çözümü ancak güvenilir ev, ofis ve villa temizlik şirketleri firmaları tarafından gerçekleşir. Sigortalı, tecrübeli ve adli sicili kontrol edilmiş personellere ev temizliği şirketleri üzerinden ulaşabilirsiniz.
(BAHÇELİEVLER) Temizlik Şirketleri karbeyaz temizlik, ev temizliğinde amacımız temiz ve hijyen sağlamaktır. Müşterilerimiz talepleri doğrultusunda ev temizlik hizmetimiz genellikle periyodik olarak gerçekleşmektedir. Örneğin haftada 1 kere temizlik hizmeti gerçekleştirdiğimiz evlerde kirlilik daha az oluşmakta, periyodik temizlendiği için ev hijyenik kalmaktadır. Ev temizliği firmaları – karbeyaz temizlik. karbeyaz temizlik; camların içli dışlı silinmesi, pencere doğramalarının (çerçevelerin temizliği), tavan ve duvar aksesuarlarının silinmesi, kapı, petek ve prizlerin silinmesi, aydınlatma armatürlerinin temizliği, banyo, fayans ve derz arası dezenfektesi ve yüzey temizliği, duşa kabin, küvet, lavabo ve banyo dolaplarının temizlenmesi, mutfak ince temizliği, mutfak dolaplarının içlerinin boşaltılarak silinmesi ve tekrar yerinde dizilmesi, dolap kapaklarının ve üstlerinin silinmesi, davlumbazın temizliği ve filtrelerinin yağdan arındırılması, wc lerin ince temizliği ve hijyeninin sağlanması. Tüm mobilya, dolap ve elektronik eşyaların temizliği. Balkon, teras, kiler ve ardiye alanlarının zeminlerinin yıkanarak ıslak-kuru vakum ile çekilmesi. Parke, marley, mermer, fayans ve taş zeminlerin zemin türüne göre yıkanması veya silinmesi. Son olarak daire içerisine dezenfekte kimyasalı uygulanması. Ev temizliği firmaları arasında bizi farklı yapan özelliğimiz müşterilerimiz memnuniyetinde devamlılık sağlamamızdır. Temizlik şirketlerinden biri olan karbeyaz Temizlik her zaman hizmetinizdedir. Pazar günleri ev temizliği gerçekleştirmekteyiz. Ayrıntılı bilgi ve talep için temizlik firmaları arasında bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
 
 

 

 

 

   iletişim: 0212 669 38 15  

   GSM   : 0539 412 61 72

                0530 153 98 21    

 

 

BAHÇELİEVLER TEMİZLİK ŞİRKETİ


 
 
 
 
Karbeyaz temizlik
Tecrübelerimiz doğrultusunda bütün müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun temizlik çözümleri ve programlar belirleyip, hizmette kalite ve eşitlik ilkelerine bağlı kalarak öncelik tanımaktır.
 
Temizlik Hizmet Sistemlerine Ait Prensiplerimiz
• Hizmet sistemimizin temel amacı ofis çalışanlarına ve müşterilerine güvenli, düzenli, sağlıklı ve rahat bir çalışma ortamı temin ve teşvik edilmesine yöneliktir. İşbirliği ortaklığımızda hedefimiz çalışanlarının verimi ve motivasyonun arttırılması, firmanıza gerekli faydanın sağlanmasıdır.
• Hizmet sistemimizin daha etkin olması açısından modern araç gereçlerin kullanılması önemlidir.
• Hizmet sistemimizin işleyişi sırasında görülen bazı ince detaylar (ortamın görselliği, hijyen ve temizliği açısından) not edilip firmanız yetkilisine sunulmaktadır.
• Tüm bu çalışmalar sırasında öncelikli hedef çalışanların mutluluğudur.
KARBEYAZ  BAHÇELİEVLER TEMİZLİK ŞİRKETLERİ
 
(BAHÇELİEVLER) Temizlik şirketi KARBEYAZ Temizlik, haftanın 7/24 saat hizmet vermektedir.
 
 Ayrıca vardiyalı çalışma sistemi uygulayan işletmeler için 24 saat tam zamanlı çalışma veya vardiyalarına uygun çalışma saatleri uygulayabilmektedir. BAHÇELİEVLER bölgesinde talep edeceğiniz tüm temizlik işleri için BAHÇELİEVLER temizlik firması karbeyaz Temizliği arayabilir, en uygun fiyatla temizlik gerçekleştirebilirsiniz.
Karbeyaz Temizlik BAHÇELİEVLER Temizlik şirketi, BAHÇELİEVLER Temizlik firması:
Temizlik firmaları (BAHÇELİEVLER)BAHÇELİEVLER temizlik şirketleri arasında karbeyaz Temizlik çok kısa bir süre içerisinde yerini almıştır. Çünkü hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemle büyüyoruz. Siz değerli müşterilerimiz memnun kaldıkça karbeyaz Temizlik’i müşterilerinize tavsiye ettiğinizi biliyoruz. Sizlerin tavsiyeleriyle her yeni gün yeni bir müşterimizle çalışmaya başlıyoruz.
 
BAHÇELİEVLER Ev Temizliği
Temizlik firması (BAHÇELİEVLER) Ev temizliğinde amacımız temiz ve hijyen sağlamaktır. Müşterilerimiz talepleri doğrultusunda ev temizlik hizmetimiz genellikle periyodik olarak gerçekleşmektedir. Örneğin haftada 1 kere temizlik hizmeti gerçekleştirdiğimiz evlerde kirlilik daha az oluşmakta, periyodik temizlendiği için ev hijyenik kalmaktadır. BAHÇELİEVLER ev temizliği firmaları  Karbeyaz temizlik.
 
 Karbeyaz temizlik; camların içli dışlı silinmesi, pencere doğramalarının (çerçevelerin temizliği), tavan ve duvar aksesuarlarının silinmesi, kapı, petek ve prizlerin silinmesi, aydınlatma armatürlerinin temizliği, banyo, fayans ve sebakirkoyklerinin derz arası dezenfektesi ve yüzey temizliği, duşa kabin, küvet, lavabo ve banyo dolaplarının temizlenmesi, mutfak ince temizliği, mutfak dolaplarının içlerinin boşaltılarak silinmesi ve tekrar yerinde dizilmesi, dolap kapaklarının ve üstlerinin silinmesi, davlumbazın temizliği ve filtrelerinin yağdan arındırılması, wc lerin ince temizliği ve hijyeninin sağlanması. Tüm mobilya, dolap ve elektronik eşyaların temizliği. Balkon, teras, kiler ve ardiye alanlarının zeminlerinin yıkanarak ıslak-kuru vakum ile çekilmesi. Parke, marley, mermer, sebakirkoyk, fayans ve taş zeminlerin zemin türüne göre yıkanması veya silinmesi. Son olarak daire içerisine dezenfekte kimyasalı uygulanması. BAHÇELİEVLER ev temizliği firmaları arasında bizi farklı yapan özelliğimiz müşterilerimiz memnuniyetinde devamlılık sağlamamızdır. BAHÇELİEVLER temizlik şirketlerinden biri olan karbeyaz Temizlik her zaman hizmetinizdedir. Pazar günleri ev temizliği gerçekleştirmekteyiz. Ayrıntılı bilgi ve talep için BAHÇELİEVLER temizlik şirketleri arasında bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
(BAHÇELİEVLER) Temizlik firmaları içerisinde firmamızın hizmet kalitesini ve refanslarını web adresimizdeki sayfalarımızdan inceleyebilirsiniz. BAHÇELİEVLER temizlik firması tercihinizi en uygun fiyat ve en kaliteli hizmet veren karbeyaz Temizliği seçebilirsiniz.
Ev temizliği firmaları BAHÇELİEVLER; karbeyaz Temizlik olarak haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz. 
 Hizmet verdiğimiz mahalleler:
BAHÇELİEVLER, Adnan Menderes Temizlik şirketi, firması
 BAHÇELİEVLER, Anadolu Temizlik şirketi, firması 
BAHÇELİEVLER, BAHÇELİEVLER Merkez Temizlik şirketi, firması
 BAHÇELİEVLER, Atatürk Temizlik şirketi, firması
 BAHÇELİEVLER, Baklalı Temizlik şirketi, firması
 BAHÇELİEVLER, Balaban Temizlik şirketi, firması
 BAHÇELİEVLER, Boğazköy İstiklal Temizlik şirketi, firması
 BAHÇELİEVLER, Bolluca Temizlik şirketi, firması
 BAHÇELİEVLER, Boyalık Temizlik şirketi, firması 
BAHÇELİEVLER, Çilingir Temizlik şirketi, firması 
BAHÇELİEVLER, Deliklikaya Temizlik şirketi, firması
BAHÇELİEVLER, Dursunköy Temizlik şirketi, firması 
BAHÇELİEVLER, Durusu Temizlik şirketi, firması
BAHÇELİEVLER, Fatih Temizlik şirketi, firması
BAHÇELİEVLER, Hacımaşlı Temizlik şirketi, firması
BAHÇELİEVLER, Hadımköy Temizlik şirketi, firması
BAHÇELİEVLER, Haraççı Temizlik şirketi, firması
BAHÇELİEVLER, Hastane Temizlik şirketi, firması 
BAHÇELİEVLER, Hicret Temizlik şirketi, firması 
BAHÇELİEVLER, İmrahor Temizlik şirketi, firması 
BAHÇELİEVLER, İslambey Temizlik şirketi, firması
BAHÇELİEVLER, Karaburun Temizlik şirketi, firması 
BAHÇELİEVLER, Karlıbayır Temizlik şirketi, firması
BAHÇELİEVLER, M.Fevzi Çakmak Temizlik şirketi, firması
BAHÇELİEVLER, Mavigöl Temizlik şirketi, firması
BAHÇELİEVLER, Mehmet Akif Ersoy Temizlik şirketi, firması
BAHÇELİEVLER, Mustafa Kemal Paşa Temizlik şirketi, firması
BAHÇELİEVLER, Nenehatun Temizlik şirketi, firması 
BAHÇELİEVLER, Ömerli Temizlik şirketi, firması
BAHÇELİEVLER, Sazlıbosna Temizlik şirketi, firması
BAHÇELİEVLER, Taşoluk Temizlik şirketi, firması
BAHÇELİEVLER, Tayakadın Temizlik şirketi, firması 
BAHÇELİEVLER, Terkos Temizlik şirketi, firması 
BAHÇELİEVLER, Yassıören Temizlik şirketi, firması
BAHÇELİEVLER, Yavuz Selim Temizlik şirketi, firması
BAHÇELİEVLER, Yeniköy Temizlik şirketi, firması 
BAHÇELİEVLER, Yeşilbayır Temizlik şirketi, firması
olarak hizmey vetmekteyiz....
BAHÇELİEVLER Ev Temizliği
Hizmetlerimiz:
karbeyaz Temizlik BAHÇELİEVLER fabrika temizliği şirketi firması, fabrika temizliği şirketi firması BAHÇELİEVLER, 
BAHÇELİEVLER zemin temizleme şirketi firması, zemin temizleme BAHÇELİEVLER şirketi firması,
 BAHÇELİEVLER inşaat temizliği şirketi firması, inşaat temizliği BAHÇELİEVLER şirketi firması,
 BAHÇELİEVLER temizlik şirketi, temizlik şirketi BAHÇELİEVLER,
 BAHÇELİEVLER temizlik firması, temizlik firması BAHÇELİEVLER, 
BAHÇELİEVLER şirketi firması, zemin temizliği şirketi firması BAHÇELİEVLER,
 BAHÇELİEVLER banka temizligi şirketi firması, banka temizliği şirketi firması BAHÇELİEVLER, 
BAHÇELİEVLER ofis temizligi şirketi firması, inşaat sonrası temizlik şirketi firması BAHÇELİEVLER, 
BAHÇELİEVLER  DIŞ CEPE VE CAM TEMİZLİGİ şirketi firması, dış cephe temizliği şirketi firması BAHÇELİEVLER,
BAHÇELİEVLER ev temizlik firması BAHÇELİEVLER temizlik firması, ev temizlik şirketi BAHÇELİEVLER ev temizlik şirketi,
İstanbul BAHÇELİEVLER temizlik işleri firması karbeyaz Temizlik, İstanbul temizlik şirketleri içerisinde kaliteli hizmetiyle her geçen gün yeni müşterileriyle büyümeye devam etmektedir. Amacımız müşterilerimizin taleplerini en başarılı şekilde ve en uygun fiyata gerçekleştirmektir.
BAHÇELİEVLER’de temizlik şirketi firması karbeyaz Temizlik olarak verdiğimiz hizmetler; 
Dış Cephe, Ev, Büro – Ofis, Mağaza – Dükkan, Banka, Fabrika, Site, Merdiven, Zemin, Okul, Otel, Mutfak, Villa, Petrol Ofisi, Dershane, Hastahane, İnşaat Temizliği, İnşaat Sonrası Temizlik, Tadilat Temizliği, Tadilat Sonrası Temizlik, Boş Ev, Eşyalı Ev, Endüstriyel, İş Merkezi, İş Hanı, Öğrenci Yurdu, Depo, Petrol İstasyonu, Plaza, Yangın Sonrası, Su Baskını, Çatı, Bodrum, Cam Temizliği şirketleri ve firmaları arasında bizi arayabilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.
BAHÇELİEVLER’de temizlik şirketi / firması olarak hizmet verdiğimiz bölgeler Ataköy 1. kısım, Ataköy 2-5-6. kısım, Ataköy 3-4-11. kısım, Ataköy 7-8-9-10. kısım, Basınköy, Cevizlik, Kartaltepe, Osmaniye, Sakızağacı, Şenlikköy, Yenimahalle, Yeşilköy, Yeşilyurt, Zeytinlik, Zuhuratbaba.
 
Bir Temizlik Şirketinde olması gereken Başlica prensirler:
(BAHÇELİEVLER) Temizlik Firması Ev temizliğinde dikkat edilmesi gereken durumlar vardır. Öncelikle ev temizliği, ofis temizliği ve villa temizliği hizmeti alacağınız temizlik şirketinin – firmasının güvenilirliğinden emin olmalısınız. Temizlik şirketlerinde – firmalarında çalışan temizlik personellerini tercih etmenizi tavsiye ederiz. Çünkü evinizde veya ofisinizde olabilecek sorunların çözümü ancak güvenilir ev, ofis ve villa temizlik şirketleri firmaları tarafından gerçekleşir. Sigortalı, tecrübeli ve adli sicili kontrol edilmiş personellere ev temizliği şirketleri üzerinden ulaşabilirsiniz.
(BAHÇELİEVLER) Temizlik Şirketleri karbeyaz temizlik, ev temizliğinde amacımız temiz ve hijyen sağlamaktır. Müşterilerimiz talepleri doğrultusunda ev temizlik hizmetimiz genellikle periyodik olarak gerçekleşmektedir. Örneğin haftada 1 kere temizlik hizmeti gerçekleştirdiğimiz evlerde kirlilik daha az oluşmakta, periyodik temizlendiği için ev hijyenik kalmaktadır. Ev temizliği firmaları – karbeyaz temizlik. karbeyaz temizlik; camların içli dışlı silinmesi, pencere doğramalarının (çerçevelerin temizliği), tavan ve duvar aksesuarlarının silinmesi, kapı, petek ve prizlerin silinmesi, aydınlatma armatürlerinin temizliği, banyo, fayans ve derz arası dezenfektesi ve yüzey temizliği, duşa kabin, küvet, lavabo ve banyo dolaplarının temizlenmesi, mutfak ince temizliği, mutfak dolaplarının içlerinin boşaltılarak silinmesi ve tekrar yerinde dizilmesi, dolap kapaklarının ve üstlerinin silinmesi, davlumbazın temizliği ve filtrelerinin yağdan arındırılması, wc lerin ince temizliği ve hijyeninin sağlanması. Tüm mobilya, dolap ve elektronik eşyaların temizliği. Balkon, teras, kiler ve ardiye alanlarının zeminlerinin yıkanarak ıslak-kuru vakum ile çekilmesi. Parke, marley, mermer, fayans ve taş zeminlerin zemin türüne göre yıkanması veya silinmesi. Son olarak daire içerisine dezenfekte kimyasalı uygulanması. Ev temizliği firmaları arasında bizi farklı yapan özelliğimiz müşterilerimiz memnuniyetinde devamlılık sağlamamızdır. Temizlik şirketlerinden biri olan karbeyaz Temizlik her zaman hizmetinizdedir. Pazar günleri ev temizliği gerçekleştirmekteyiz. Ayrıntılı bilgi ve talep için temizlik firmaları arasında bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
 
 

Bahçelievler, İstanbul temizlik şirketi

  • Bahçelievler Dış Cephe Temizliği Şirketi Bahçelievler Dış Cephe Temizliği Şirketi

    Bahçelievler Dış Cephe Temizliği Bahçelievler dış cam temizliği firması Bahçelievler Dış Cephe Temizligi Şirketi Günümüzde özellikle plaza tarzı,diş cephesi (yüzeyi) cam veya alikopat ( kompozit ) olan binaların çoğalması ile dış cephe cam temizliği de bir ihtiyaç haline...

İletişim

Karbeyaz Temizlik Şirketi
ESENYURT\ İSTANBUL
İSTANBUL
34510

0530 153 98 21
0212 699 38 15

 

 

KAR BEYAZ TEMİZLİK © 2013-2020 Tüm Hakları Saklıdır.

Webnode tarafından desteklenmiştir.