Bina ve apartman temizligi İstanbul

KARBEYEZ TEMİZLİK  2015 yılından bu yana İstanbul'da Bİna ve apartman temizliği sektörüne hizmet vermek üzere yapılanmış profesyonel bir Bina ve Apartman temizligi şirketidir. Uzmanlaşmanın geçerli olduğu çağımızda detayların önemli olduğuna inanan İstanbul Bina ve Apartman temizligi şirketimiz, İstanbul apartman temizliği sektöründe ve Bina  temizligi  sektöründe derinleşerek hizmet verdiği apartmanların güvenini kazanmış ve sektöre farklı bir bakış açısı getirerek kısa sürede aranılan bir marka olmuştur.

Başarıların verdiği güvenle, kurumsal yapısını her geçen gün  büyüten KARBEYAZ TEMİZLİK  İstanbul Bina ve Apartman temizligi şirketi çalışmalarında sosyal sorumluluk projelerine de ekleyerek doğanın korunması ve geri dönüşüme kazandırılması konusunda da çalışmalar başlatmıştır.

Bina ve Apartman temizligi şirketi İstanbul

Temizlik servisi, profesyonel kadrosu ve yaklaşımıyla alışılmış temizlik hizmetlerini tamamen değiştirerek bugüne kadar almakta olduğunuz Bina ve Apartman temizlik hizmetlerini sorgulamanızı sağlayacak.

 

Şirketimiz İstanbul’da bir ilki başlatarak apartman temizliğinde ve bina temizligin'de görevlendirdiği personelin tamamını sigortalı olarak çalıştırarak apartman temizliğinde ve  bina temizliginde görevlendirdiğiniz sigortasız personelin iş kazası yaşaması halinde yönetici ve apartman sakinlerini yasal sorumluluk altında kalmaktan kurtarmaktadır.

 

 

İstanbul Apartman temizliği ve İstanbul bina temizligi hemen hepimizin apartmanının ve binasının ortak sorunudur. Kimi zaman yapılan Apartman ve bina  temizliginden memnun kalmaz, temizlik yapıldı mı, yapılmadı mı belli değil… bu nasıl temizlik böyle, bütün tozlar duruyor? Ne camlar silinmiş, ne asansör temizlenmiş…, posta kutusundaki reklam etiketleri haftalardır temizlenmemiş… dediğinizi duyar gibiyiz. Kimi zamanda yerine personel bulmak bir hayli vaktimizi alacağı ve geleninde ötekinden bir farkı olmayacağına olan inancımızla aldığımız mevcut temizlik hizmetine kanaat ederiz. Temizlik aksaklıkları en çok dairelerden gelen şikayetler sebebiyle yöneticilerin önünde sorun olarak durmaktadır.

 

Tabi kullanılan Apartman ve Bina  temizligi malzemelerinin kontrolünün yapılamaması ya da biten malzemenin alınması için harcadığımız vakitte cabası. Bir yandan da Apartman temizliğinde ve binanızın temizliginde görev alan kişilerin yeterince araştırılmadan işe alınmaları, herhangi bir şirkette kayıtlarının bulunmaması ve adres belirsizliği nedeniyle can ve mal güvenliğimiz tehdit altında bulunmaktadır.

 

 

Tüm bu gözlemlerimiz, sektörde profesyonel temizlik hizmeti sunacak bir firmaya olan ortak ihtiyacı ortaya koymaktaydı. Bu ihtiyaçtan hareketle şirketimiz KARBEYAZ TEMİZLİK, Bina ve Apartman temizligi şirketi İstanbul'da alışagelmiş temizlik hizmetleri yerine apartman ve bina  danışmanınız olarak tüm sorunlarınıza çözüm üreterek hayatınızı kolaylaştırmayı, paranızın ve beklentilerinizin tam karşılığını almanızı hedeflemektedir.

Şirketimizin İstanbul'da  Apartman ve bina Temizliği İşleyişi;

Sözleşme imzalanan apartmanlarımız ve binalarımız detay temizlik yapılarak devralınmaktadır. Periyodik temizlik günlerinde detay temizlik uygulamaları (aşağıda yer verilmiştir) apartmanın ve binaların o haftaki temizlik ihtiyaçları göz önünde bulundurularak dönüşümlü olarak yapılmaktadır.

Bina ve Apartman temizligi şirketi istanbul

Temizlik malzemeleri ve ekipmanlarını şirketimizce sağlanmaktadır. (Temizlik yapılacak yüzeyin özelliğine uygun malzeme kullanılmaktadır)

Detay Temizlik Uygulamaları;

 • Daire kapılarının dıştan silinmesi,
 • Posta kutularının tozlarının alınması,
 • Merdiven korkuluklarının ayrıntılı silinmesi,
 • Camların silinmesi,
 • Paspas temizliği,
 • Örümcek ağlarının alınması,
 • Apartman ve bina giriş kapısı ve posta kutularının üzerine yapıştırılan reklam etiketlerinin temizliği,
 • Elektrik, Doğalgaz, Su sayaçlarının ve dolaplarının temizlenmesi,
 • Yangın dolaplarının temizlenmesi,
 • Çimlerin kesilmesi ve bahçe budama işlerinin yapılması,
 • Her hafta temizlik günlerinde mıntıka temizliğinin yapılması,
 • Her temizlik sonrası Bina ve apartmanınızın parfümlenmesi,
 • Ortak kullanım alanlarındaki patlayan ampüllerin ücretsiz olarak değiştirilmesini kapsamaktadır

Anlaşma sağlanan rakam ile 1 (Bir) yıl çalışma garantisi verilmektedir

Ekibimiz, temizlik başlama-bitiş saatleri veBina ile apartmanınızda gerçekleştirilmiş olan temizlik detaylarının yer aldığı raporu her hafta düzenli olarak Bina veya apartman yöneticisine teslim etmektedir.

 

KARBEYAZTEMİZLİK İSTANBULUN TÜM İLÇELERİNE HİZMET VERMEKTEDİR

AVRUPA YAKASI İLÇELERİTEMİZLİ

KARBEYAZ TEMİZLİK, OLARA BİR TELEFON KADAR YAKINIZ   Bize ulaşın YANINIZDAYIZ

 

 

 

Bina Temizliği

 • Bina ve apartman temizligi Bina ve apartman temizligi

  KARBEYEZ TEMİZLİK  2015 yılından bu yana apartman temizliği sektörüne hizmet vermek üzere yapılanmış profesyonel bir şirkettir. Uzmanlaşmanın geçerli olduğu çağımızda detayların önemli olduğuna inanan şirketimiz, apartman temizliği sektöründe derinleşerek hizmet verdiği apartmanların...

Bina Temizliği

İletişim

Karbeyaz Temizlik Şirketi
ESENYURT\ İSTANBUL
İSTANBUL
34510

0530 153 98 21
0212 699 38 15

 

 

KAR BEYAZ TEMİZLİK © 2013-2020 Tüm Hakları Saklıdır.

Webnode tarafından desteklenmiştir.