Halı Yıkama

 

%100 müşteri memnuniyetini yakalayan firmamız sektörde lider konumda bulunmaktadır; rekabet edeceğimiz tek firma biziz. Çünkü hem halı yıkama hizmetlerindeki deneyimlerimizle, hem de yenilenen teknolojilerle sunulabilecek en kusursuz hizmetler için kendimizle yarışmaktayız.

Halı yıkama profesyonellik, deneyim, nitelikli müşteri ilişkileri, yüksek teknolojiler, uzman personeller ve kaliteli hizmet ile verilmelidir. Sıradan bir firmadan en büyük farkımız sizlere en temiz ve en hijyenik yıkama hizmetlerini sunmaktır.

Karbeyaz halı yıkama fabrikamız Esenyurt da hizmet vermekde olup yaklaşık 1000 metrekare alanda kurulmuş bulunmakdadır, halı yıkama işlemleri yaz ve kış 2-3 günde teslim edilmekdedir, halılarınızı kapınızdan alıp yıkama ve kurutma işlemlerinden sonra paketlenir tekrar adresinize teslim edilir.

Kuruluş amacı halı ve kilimle ilgili bütün hizmetleri bir elden vermek olan merkezimizde duvardan duvara(Samur, Dinarsu, American Carpet), makine (Atlas, Saray, Koyunlu, Antep, Dünya, Merinos) ve el dokuması (Ladik, Bünyan, Kars, Milas, Antik Yörük, Nepal, Çin, Isparta, Yağcı Bedir, Demirci) halılarının yıkama işlemleri, tamamen kendi tesislerimizde ve halıların cinslerine göre ayrı ayrı usullerle yapılmaktadır.

Halı ve kilim işlemleri özel dikkat isteyen bir uzmanlık alanıdır. Kapıdan kapıya hizmet veren merkezimizce teslim alınan halılar, öncelikle halı eksperimiz tarafından incelenir ve halının cinsi, hammaddesi, imalat şekli, kullanılan boyaların türü, akıtma yapıp yapmayacağı, halının yaşı, yıpranma derecesi ve yırtılma riski gibi faktörler dikkate alınarak yapılması istenen işlem bakımından değerlendirilir.

Bu değerlendirme sonucunda halı, istenen işleme göre yıkama fabrikasına yada işlem atölyesine sevk edilerek halı uzmanının halıya özel olarak belirlediği uygun yöntem, işlemi yapacak olan ekibe iş emri halinde bildirilir. Gerekli işlemden geçen ve kalite kontrolü yapılan halı, ambalajlanarak müşteriye sevk edilir.

Karbeyaz Halı Hizmetleri çağrı bazlı olarak çalışmaktadır. Sahamızdaki uzmanlığımızı; tecrübemizin, tesislerimizin, ekipmanlarımızın ve yetişmiş elemanlarımızın gücünü sizlerin de hizmetine sunmak bizleri mutlu edecektir.

 

Halı Yıkama

  • Esenyurt Halı yıkama Esenyurt Halı yıkama

    Esenyurt Halı yıkama firması   Karbeyaz Halı Yıkama olarak siz değerli müşterilerimize uzun yıllardır güvenilir halı yıkamanın adresi olarak tüm yıl boyunca kesintisiz hizmet vermekteyiz. Her türden halınızı özenle yıkayarak kaliteli hizmet anlayışımızla kısa zamanda evlerinize teslim...

İletişim

Karbeyaz Temizlik Şirketi
ESENYURT\ İSTANBUL
İSTANBUL
34510

0530 153 98 21
0212 699 38 15

 

 

KAR BEYAZ TEMİZLİK © 2013-2020 Tüm Hakları Saklıdır.

Webnode tarafından desteklenmiştir.