Site Temizliği

 
Günümüzde yerleşim alanlarının şehirlerden uzaklaşmasıyla birlikte şehre yakın toplu konutlara olan ilgi artmıştır. Genellikle geniş yeşil alanları olan müstakil veya çok katlı ya da her ikisinin de bir arada olduğu projelerin uygulanmasıyla birlikte site yönetimlerinin çevre düzenlemesi, bahçe bakımı, temizlik gibi ihtiyaçlarının karşılanması için profesyonel yaklaşımlara başvurmaları neredeyse zorunlu hale gelmiştir. Usta çevre düzenlemesi projeleri, bahçe bakımı genel temizlik hizmetleri ile site yönetimlerine profesyonel çözümler sunmaktadır.
 
 
Haftada 1 gün genel, iki ayda  bir detay temizlik yapılmakta. (Daire kapıları, posta kutuları, otopark, merdiven korkulukları, camlar, paspaslar, örümcek ağları, site giriş kapısına ve posta kutularının üzerine yapıştırılan reklam etiketleri detaylı olarak temizlenmektedir.)
 
 

Sadece siteın görünen yüzünü temizlemek değil sitea gereken temizliği 
yapmaktır bize göre…

  • Her temizlik sonrası site parfümlenmesi,
  • siteın patlamış ampullerinin ücretsiz olarak değiştirerek bu iş yükünün yöneticiden alınması ve bu yolla bütçeden tasarruf edilmesinin sağlanması,
  • Yılda bir kez siteınıza ait su deposunun birikmiş yosunlarından arındırılarak hijyeninin sağlanması, Düzenli olarak anket formları yardımıyla memnuniyet ölçümü yapılması dahildir.

Ekibimizin tamamının sigortalı olarak çalışması; site temizliğinde görevlendirdiğiniz sigortasız personelin iş kazası yaşaması halinde yönetici ve site sakinlerini yasal sorumluluk altında kalmaktan kurtarmaktadır.

Ekibimiz site yöneticisini veya onun belirlediği bir başka yetkiliyi temizliğin başlama ve bitiş saatleri konusunda düzenli olarak bilgilendirmektedir.

 

 

İletişim

Karbeyaz Temizlik Şirketi
ESENYURT\ İSTANBUL
İSTANBUL
34510

0530 153 98 21
0212 699 38 15

 

 

KAR BEYAZ TEMİZLİK © 2013-2020 Tüm Hakları Saklıdır.

Webnode tarafından desteklenmiştir.