Yerinde Koltuk Temizleme Şiketi İstanbul

YERİNDE KOLTUK - YATAK YIKAMA HİZMETİMİZ
 

02126993815 iletişim

 
Koltuk Takımı Yıkama Fiyatları Evimizi biçimlendiren, hatta görsellik açısından en önemli eşyamız, şüphesiz koltuk takımlarımızdır. Koltuklarımızı temiz tutabilmek için evlerimizde yeterli techizat bulundurmamız olanaksızdır. Koltuk takımı yıkama işlemini, profesyonel bir firmadan destek alarak gerçekleştirebilirsiniz. Koltuk - yatak yıkama işlemi ortalama 9ay - 1,5 yıl aralığında yenilenmesi gerekir. Yıkama işlemi sadece temizlik açısından önem taşımaz. Bunun yanında sağlığımızı ciddi boyutta etkiliyen önemli riskleride ortadan kaldırmış olursunuz.
 
KOLTUKLARINIZ YENİ GÖRÜNÜMÜ ALACAK!
 
Koltuk yıkama hizmetimizde, kullanılan özül formül etkisi, koltuklarınızı ilk aldığınız günkü kadar yeni gösteririr. Özel karışım, kumaşın dayanıklılığını arttırarak, koltuklarınızın rengini orjinal hale getirir. Uzun süre beklemiş, çok kalıcı lekelerde dahi %90 nın üzerinde başarı sağlanmaktadır.
 
KOLTUKLARINIZI SİLMEYİN !
 
Koltuklarınızı silerek temizlemeyiniz. Çünkü; dış yüzey ne kadar temiz gözükse de, kirler ve mikroplar kumaş diplerine yerleşirler. Kumaş diplerindeki kiri, çıplak gözle görmemiz imkansızdır. Yıkama işlemi sonucunda, beyaz ve açık renkli kumaşlarda bile, siyah renkli çok kirli su olduğu görülmüştür. Koltuklar uzun ömürlü ve dayanıklı eşyalardır. Bu ayrıntıya dikkat etmeniz, ileride oluşabilecek sağlık sorunlarının önüne geçicektir.
 
6 ÜRÜN BİR ARADA, HEPSİ AYNI KUTUDA
 
Firmamızın bünyesinsinde bulunan laboratuvar çalışmları neticesinde, geliştirmiş olduğu çok özel sıvı köpürmeyen deterjanı kullanmaktadır. 2 adet leke çıkarıcı aktif madde, küf ve mantar önleyici ürün, tüm mikropları yok eden ürün, tekstil ürünlerinin dayanıklılığını arttıran ürün, köpük önleyici ürün ile tam temizlik ve hijyen sağlamaktayız.
 
Koltuk Yıkama Mite Akar Bakteri Mikrop
 
GÖRÜNMEYEN MİLYONLARCA CANLI ! ( MİTE  AKAR )
 
Amacımız sadece koltuklarınızın ve yataklarınızın temiz görünmesi değil; Aynı zamanda, çeşitli hastaklılara sebebiyet veren gözle gözükmeyen canlıları yok etmektir.Koltuk yıkama hizmetinde bakterileri ( mite - akar ) yok edecek dezenfektanların kullanılması gerekir. Firmamız bu konu üzerinde ağırlıkla ilgi göstermektedir. Özellikle; solunum yolları, akciğer rahatsızlıkları ve ciltte sebepsiz kaşıntıya sebebiyet verebilmektedirler. Temizlik hizmetlerinde kullanıllan, klasik detarjanlar bu tür canlıların yok olmasında yetersiz kalırlar. Firmamızın kullandığı özel ürünler, tekstil ürünlerine zarar vermeden, dezenfektesini gerçekleştirmektedirler.
 
KOLTUK - YATAK YIKAMA İŞLEMİNİ NASIL YAPIYORUZ ?
 
Yıkama işlemine başlamadan önce, uygun koşulları hazırlıyoruz.
Ardından koltuk yıkama makinesi ile temizlik ürünleri ilave edilmiş özel birleşeni, koltuklarınıza aktarıyoruz.
Fırçalama işlemini gerçekleştiriyoruz.
Koltuk yıkama makinesinin, güçlü vakumuyla kirli su çekilip, işlemi tamamlıyoruz.
KOLTUK - YATAK YIKAMA SONRASI
 
7 kişilik Koltuk yıkama işlemi ortalama 1 - 2 saat arası sürmektedir.
Yatak yıkama süresi ortalama 20 - 40 dakika arası sürmektedir.
Yatak - Koltuk yıkama işleminden sonra hafif nemli kalan eşyalar kurumaya bırakılır.
Tam kuruma tekstil ürününün yapısına göre ortalama 2 - 24 saat aralığında gerçekleşir.
Koltuk Yıkama Fiyatları İstanbul
 
KOLTUKLARIMI NE KADAR SÜREDE YIKATTIRMALIYIM?
 
Koltuklarınızı kullanım sıklığına göre 6 ay - 1,5 yıl arasında yıkattırmanız yeterlidir.
 
Koltuk Yıkama Fiyatları Koltuk Yıkama Firmaları Koltuk Yıkama

 

İletişim

Karbeyaz Temizlik Şirketi
ESENYURT\ İSTANBUL
İSTANBUL
34510

0530 153 98 21
0212 699 38 15

 

 

KAR BEYAZ TEMİZLİK © 2013-2020 Tüm Hakları Saklıdır.

Webnode tarafından desteklenmiştir.