HAKKIMIZDA

KARBEYAZ Temizlik Şirketi İstanbu lESENTURT merkezde olup İstanbul’un tüm semtlerine hizmet vermektedir.KAR BEYAZ TEMİZLİK  temizlik şirketleri arasında  müşterilerine kaliteli bir hizmet politikası ile her geçen gün pörtföyüne yeni müşteriler katarak hizmet kalitesini daima en üst seviyede gerçekleştirmektedir. KAR BEYAZ TEMİZLİK FİRMASI tecrübeli personeli ile ev temizliği, ofis büro ve iş yeri temizliği,fabrika temizliği,okul temizliği,, gemi ve yat temizliği,villa temizliği, alışveriş merkezleri temizliği, inşaat sonrası temizlik, hastane temizliği, banka temizliği vb. gibi alanlarda temizlik hizmetleri sunmaktayız

MİSYONUMUZ

Hizmet verdiğimiz ürünlerinin kalitesinden taviz vermemek ve çalışanları en üst derecede mesleki bilgi ile donatılmış, etik değerlere bağlı, rekabeti yatırımcılara daha kaliteli ürün ve hizmet sunumu şeklinde algılayan ve saygınlığına önem veren bir meslek mensupları kitlesi oluşturmadır. Aynı zamanda sermaye piyasasını değiştirmek ve ülke kalkınmasına yardımcı olmaktır

VİZYONUMUZ

Verdiğimiz hizmette alının en iyisi olmak ve alanımızda lider olmak.. "Kalitede Süreklilik", "Uygun Fiyat", "Karşılıklı Güven" ve "Dürüstlük" vizyonumuzu oluşturan temel ilke ve vazgeçilmeyecek değerlerimizdir..
 
KABA İNŞAAT TEMİZLİGİ
 
İnşaat artıkları ve inşaatların bitiminden sonra ortaya çıkan ve temizliği çok zahmet isteyen kaba pislikleri şirketimiz en kısa sürede temizler ve inşaatın artıklarından hiçbir iz kalmaz. İnşaat sonrası temizliğini şirketimiz kaliteli ve garantili olarak yapmaktadır. İnşaat artıklarını temizlemek kolay ve herkesin yapabileceği bir temizlik değildir. Çünkü kaba olarak görünen temizliğin yanı sıra asıl olan kaba pislikten sonra kalan toz ve ince pisliktir. Performans Group sadece inşaat sonrası ortaya çıkan kaba pisliği değil aynı zamanda gözden kaçan ve dikkat edilmeyen ince pisliğinde inşaattan arındırılmasını sağlar. İşyerinizde, ofisinizde, apartmanınızda veya evinizde yaptınız ya da ilk defa taşınacaksınız ama camlarınız is, kir içinde etiket, bant, alçı artıkları fayanslarınız, alçı ve derz artıkları ile kaplanmış bir halde, granit ve mermerlerinize boyalar akmış, mutfak ve tuvaletlerinizin dezenfekte edilmesi gerekiyor ama temizlik sizin için sorun teşkil etmekte ise dert etmeyin. Performans Group siz değerli müşterilerimize bu konuda da tecrübeli profesyonel kadrosu ile hizmet vermektedir .
 
 
 
SİTE TEMİZLİGİ
 
 
Apartman temizliklerinde klasik kapıcı sistemi vardır ve bu kapıcı sisteminde hantal bir çalışma sistemine bağlı olduğu gibi kir,temizlik ve daha da önemlisi hijyen yönünden gerekli eğitimden yoksun elemanlar tarafından yapılmaktaydı.Ancak son yıllarda bir çok apartmanın bulunduğu ,yüzme havuzlarının bulunduğu,kapalı garajların bulunduğu siteler şeklinde yaşam merkezleri oluşmuştur.  Dolayısı ile bu sitelerin temizliği profesyonel eğitimli haftalık 45 saat çalışma uygulamasına bağlı elemanlarımız tarafından yapılmakta olup kapıcı sisteminden çok daha etkin ve ekonomiktir. Elemanların çalışma programı site yöneticileri ile birlikte belirlenip günlük çalışma programı içinde sürekli kontrol edilerek zamanın çok iyi kullanılması sağlanmaktadır. Bu şekilde bir elaman ortalama günlük 100 daireye hizmet verebilmektedir. Çalışanların asgari ücret aldığı düşünüldüğünde ekonomik hizmet verebileceğimiz ortaya çıkmaktadır. Bu nedenle de tüm modern çağdaş sitelerde Profosyonel Taşeron Temizlik Firmaları Hizmet vermektedirler.
 
 
 
OTOPARK TEMİZLİGİ

İnşaat, Tadilat Sonrası, Sel ve Su baskını lastik izleri vb. durumlarda otoparkınızın zemin duvar ve tavan havalandırma sistemleri uygun kimyasallarla temizlenir.

Buna istinaden firmamız her tür ekip ve donanım sahip olduğundan gerekli hizmeti sağlamaktadır.

İstanbul’un tüm semtlerine başlı başına bir sektör haline gelen Otopark yıkama hizmeti, İstanbul’un tüm semtlerine servis imkânımız bulunmaktadır.

Endüstriyel  makineler yardımıyla yıkama zemin yıkanır, ıslak çeker vakum ile suyun tahliyesi yapılır, en son işlem olarak otomat ile tüm zemin tekrar yıkanarak otopark kullanıma hazır hale getirilir.

 
DIŞ CEPE VE CAM TEMİZLİGİ HİZMETİ
 
 
Dış cephe temizliğ ve dış cephe cam temizliği kirlenen bina cepheleri ve bina camlarının temizliği belirli aralıklarda yapılmalı ve ilk günkü görüntüsünü muhafaza etmesi için yapılan çalışmasıdır.KAR BEYAZ  temizlik bu konuda uzmanlaşmış kadrosu ile gerekli tedbirleri alarak binaların diş cephelerinde oluşan kirlerin temizlenmesi ve güzel bir görünüm kazanmasını sağlar.Firmamız bu konuda gerekli olan titizliği göstermektedir ayrıca yüksek binaların temizlenmesi oldukça riskli ve titiz bir çalışmayı gerektirmektedir KAR BEYAZ temizlik firması yüksek binalarınızın diş cephe temizliğini ve yine yüksek bina cam temizliğini gerekli tedbirleri alarak hizmet vermektedir  KAR BEYAZ temizlik firmasını arayarak bu hizmetten faydalanabilirsiniz.
 
 
 
EV OFİS TEMİZLİGİ
 
 
KAR BEYAZTemizlik şirketi ev ofis temizliğinde guven duyacağınız bir temizlik firması.Firmamız tecrübeli temizlik personeli ile evinizdeki ve ofisinizdeki temizlik sırasında gereken titizlik ve özeni göstermekte olup kırılabilecek veya antik değer taşıyan eşyalarınızın temizlik esnasında hasar görmemisine özenle dikkat etmekte olup sizlere kaliteli temizlik ve güveni bir arada sunmaktadır.Evinizi ofisinizi ve iş yeri temizliği konularında firmamızdan hizmet almak için bizimle irtibata geçerek randevu almanız gerekmektedir.Temizlik hizmeti dahilinde detaylı açıklamaları ve nasıl temizlik yapıldığı konusunda aşağıda açıklamaları ile bilginize sunulmuştur.KARBEYAZ Temizlik Şirketi sizlere kaliteli temizlik ve güveni bir arada sunmayı taahhüt eder.
 
 
 
 
 
 
 

İletişim

Karbeyaz Temizlik Şirketi
ESENYURT\ İSTANBUL
İSTANBUL
34510

0530 153 98 21
0212 699 38 15

 

 

KAR BEYAZ TEMİZLİK © 2013-2020 Tüm Hakları Saklıdır.

Webnode tarafından desteklenmiştir.